05365811969

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » AKINSOFT

Akınsoft

 
AKINSOFT
28 ülkede (11.10.2016) 2000'i aşkın Çözüm Ortağı ve 120'yi aşkın program arşivi ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş ülkemizin ileri gelen yazılım firmalarındandır.
akinsoft.com.tr   akinsoft.com   akinsoft.net
 
Dünyada ve Türkiye'de bir ilk olarak Robotik Teknolojileri'nin seri üretimine geçilmesi adına AKINSOFT bünyesinde kurulan bir kurumdur.
akinrobotics.com    roboliza.com   akinoid.com
 
AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business, temelde üretim ve finans sistemi ile tam entegre çalışan tümleşik bir ERP (Enterprise Resource Planing – Kurumsal Kaynak Planlaması) yazılımdır.
wolvox.com     erpzamani.com
 
İnternet üzerinden online satış yapmayı amaçlayan tüm işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlanmış bir AKINSOFT yazılımıdır.
akinsofteticaret.com    akinsofteticaret.net
 
AKINSOFT Web tabanlı programların bir arada toplandığı ve son kullanıcının beğenisine sunulduğu yazılım vitrinidir.
daprox.com
 
Şekil hükümlerinden bağımsız olarak, Vergi Usul Kanunu’na veya Türk Ticaret Kanunu’na göre tutulması zorunlu olan defterlerde yer alması gereken bilgileri kapsayan, (e-Mutabakat, e-Arşiv, e-Fatura, e-Defter) elektronik kayıtlar bütünüdür. 
e-mutabik.com
 
AKINSOFT Online
İnternet Hizmetleri Departmanı, ihtiyaçlarınıza uygun tasarımlar geliştirip, güçlü ve sorunsuz alt yapıya sahip serverlarında sitenizi barındırma imkanı tanır. Ayrıca, Domain Name Register işlemleriniz de gerçekleştirilir.
akinsoftonline.com
 
DIGI Market
Firmamız AKINSOFT’un programları yanında her türlü bilişim (donanım, yazılım vs...) ürünlerinin satışının yapıldığı online satış mağazamızdır. 
digimarketim.com     akinsoftstore.com       akinsoftstore.net
 
INOVAX
AKINSOFT Genel Merkez ve Çözüm Ortakları çalışmalarının, AKINSOFT haberlerinin, teknoloji, bilim, sanat ve ekonomi alanında yaşanan gelişmelerin takip edilebileceği AKINSOFT dergisidir. 
inovax.net    akinsoftmedya.com    akinsoftgames.com
 
Türkiye'de tek olan bir vizyonla çalışmaya başlayarak AKINSOFT'un Robotik Teknolojiler üzerine yaptığı çalışmaları birebir görme imkanı sağlayan, misafirlerine Robot Garson ADA'ların elinden hizmet alma keyfini sunan Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi 26 Mart 2015 tarihinde AKINSOFT bünyesine katılmıştır.
caddemeram.com
 
İnternet cafelere, laboratuvarlara, internet web filtreleme yapan işletmelere ya da kullanıcılara, restaurantlara, bilardo ve playstation salonlarına hitap eden bir AKINSOFT yazılımıdır.
cafeplus.com.tr   cafeplusfilter.com   cafeforumcafe.com   ticaretalani.com   teknopano.com   mavigucuhissedin.com
 
Free Computer
Donanım (oem parça ve bilgisayar) satışı, sarf malzeme satışı ve teknik destek (bilgisayar kurulumu, arıza tespiti ve onarımı) gibi hizmetleri yürüten AKINSOFT departmanıdır.
 
SOFTPA
SOFTPA, AKINSOFT'un Pazarlama Departmanı'dır. AKINSOFT Çözüm Ortakları (Bölge Bayileri, Ana Bayiler, Bayiler, ve Satış Noktaları) bünyesinde oluşturulan satış ekipleri vasıtası ile yurt içinde ve yurt dışında programlama grubu tarafından üretilen programları son kullanıcıya ulaştırırlar.
 
 
Free Club
AKINSOFT tarafından oluşturulan üyelik sistemidir. Üyelerine, ülkemiz başta olmak üzere diğer ülkelerden de AKINSOFT Çözüm Ortakları ve anlaşmalı işletmelerde özel indirimlerden ve konaklama tesislerinden yararlanabilme imkanı sağlar.

ebultenE-BÜLTEN

E-Bülten’e kayıt olun, fırsatları ve indirimleri kaçırmayın.

ÖNCü BILGISAYAR

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Copyright 2017 © Öncü Bilgisayar Tüm Hakları Saklıdır.